Ana Sayfa / ana-slider / TV’de Eşim Kayıp Dedi, Öldürüp Yaktığı Ortaya Çıktı

TV’de Eşim Kayıp Dedi, Öldürüp Yaktığı Ortaya Çıktı

 Kayseri’de “Karım kayıp” diye başvuru yapan adamın eşini öldürüp yaktığı sonra da orucunu açtığı ortaya çıktı

Kayseri’de Cinayet Büro ekipleri, yaklaşık 1.5 yıl önce O.Y’nin (59) psikolojik sorunları bulunan üç çocuk annesi eşi Fatma Birgül Y’nin (54) kaybolduğunu bildirmesi üzerine çalışma başlattı.

Yapılan çalışmalar sonucu, Ahi Evran Mahallesi yakınlarındaki arazide insan kafatası ve kemikleri bulundu. Yapılan DNA testi ve incelemelerde, kemiklerin Fatma Birgül Y’ye ait olduğu ve kadının öldürüldükten sonra yakıldığı tespit edildi.

TELEVİZYON PROGRAMINA ÇIKMIŞ

Cesedin bulunmasından yaklaşık bir yıl sonra televizyon programına çıkarak öldürüldüğü tespit edilen eşinin halen bulunmadığını iddia eden O.Y’nin hareketlerinden ve ifadelerinden şüphelenen polis, çalışmalarını bu yönde sürdürdü.

Cinayet Büro tarafından oluşturulan özel ekip, tanık ifadeleri ve teknik takip sonucu O.Y’nin alkol bağımlısı olduğunu ve aile fertleriyle sık sık kavga ettiğini belirledi.

Gözaltına alınan O.Y’nin, emniyetteki sorgusunda, “eşini arazide öldürdüğünü, delilleri yok etmek için de cesedini yakarak başında beklediğini, daha sonra da evine giderek orucunu açtığını” söylediği öğrenildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından Kayseri Devlet Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilen zanlı, adliyeye sevk edildi. (Manifesto)

Bu haber ilginizi çekebilir

CHP, yeni vergilerin iptali için AYM’ye başvurdu

Cumhuriyet Halk Partsi (CHP), Aralık ayında TBMM’de kabul edilerek yürürlüğe giren ve yeni vergiler getiren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir