Ana Sayfa / ana-slider / Talat Atilla: Haberi getiren aktif bir CHP milletvekili, bu haberi Kılıçdaroğlu’na onaylatmıştır

Talat Atilla: Haberi getiren aktif bir CHP milletvekili, bu haberi Kılıçdaroğlu’na onaylatmıştır

Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan’ın ‘Saray’a giden CHP’li’ iddiasının kaynağı olarak açıkladığı Talat Atilla, ”Bana haberi getiren aktif bir CHP Milletvekilidir. Bu haberi Kılıçdaroğlu’na yüzde yüz diye onaylatmıştır” dedi.

Turktime.com Yönetim Kurulu Başkanı Atilla, Twitter’dan yaptığı açıklamada, ”Yakın zaman da yüreğimi rahatsız eden, kendimi hatalı bulduğum 2 konu var. Bir tanesi ‘Devlet Bahçeli öldü’ diyenlere yanıt verenlere yanıt verirken ‘Siyasete devam edemeyebilir’ kelimem, diğeri ise hiçbir lidere özel bir sevgi ya da nefret taşımama rağmen amacım sadece gerçeği aramak olmasına rağmen Saray’a çıkan CHP’li haberinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hasmıymışım gibi algılanmama neden olan haber iştahım. Vicdanıma borçlu olduğum 2 yanıt bunlardır. Bu iki konudan dolayı üzgünüm” dedi.

‘TEREDDÜTSÜZ BİR ŞEKİLDE YİNELİYORUM’

Atilla, kendi haber kaynağında ısrarcı olduğunu vurgulayarak, “Tereddütsüz bir şekilde yineliyorum… Bana haberi getiren aktif bir CHP Milletvekilidir. Bu haberi Kılıçdaroğlu’na  ‘yüzde yüz’ diye onaylatmıştır” ifadelerini kullandı.

Bu haber ilginizi çekebilir

CHP, yeni vergilerin iptali için AYM’ye başvurdu

Cumhuriyet Halk Partsi (CHP), Aralık ayında TBMM’de kabul edilerek yürürlüğe giren ve yeni vergiler getiren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir