Ana Sayfa / Gündem / Anadolu Efes-Barcelona maçında hava atışı ‘Pembe Top’la yapılacak

Anadolu Efes-Barcelona maçında hava atışı ‘Pembe Top’la yapılacak

Meme kanserinde erken tanının önemine vurgu yapan Pembe Top projesi kapsamında Anadolu Efes-FC Barcelona maçının hava atışı, oyuncu Bensu Soral tarafından ‘Pembe Top’ ile yapılacak.

Turkish Airlines EuroLeague 2018 – 2019 sezonunu ikinci olarak tamamlayan Anadolu Efes, 2019 – 2020 sezonundaki ilk maçında FC Barcelona’yı ağırlayacak. 4 Ekim 2019 Cuma günü Sinan Erdem Spor Salonu’nda 20.30’da başlayacak karşılaşma, aynı zamanda altıncı kez gerçekleştirilecek ‘Pembe Top Sahada’ projesine de sahne olacak.

Her yıl Meme Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında Anadolu Efes’in ev sahibi olduğu ilk Turkish Airlines EuroLeague karşılaşmasında yapılan ‘Pembe Top Sahada’ projesi, bir kez daha milyonlarca kişiye ulaşan farkındalık yaratacak.

Proje kapsamında Anadolu Efes – FC Barcelona maçını izlemeye gelecek basketbolseverler ‘Pembe Top’ kazanma fırsatı da yakalayacak. Basketbolseverleri meme kanseri konusunda bilgilendirmek için çeşitli organizasyonların yapılacağı karşılaşmada ‘Pembe Top’ temalı eğlenceli etkinlikler de gerçekleştirilecek. Bu etkinliklerde, taraftarlara ‘Pembe Top’ hediye edilecek.

Bu haber ilginizi çekebilir

CHP, yeni vergilerin iptali için AYM’ye başvurdu

Cumhuriyet Halk Partsi (CHP), Aralık ayında TBMM’de kabul edilerek yürürlüğe giren ve yeni vergiler getiren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir